KULLAT QË GJËMOJNË PËR NDIHMË… (VIDEO)

Politikanët vodhën edhe në varret e dëshmorëve!

KULLAT QË GJËMOJNË PËR NDIHMË… (VIDEO)

Tmerr e trishtim për vendin tim!

_____

“Kullat që gjëmojnë për ndihmë” – Koha për Ndërtim

Pashtriku.org, 19. 10. 2022

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura