LETËR E HAPUR QEVERISË SË REPUBLIKËS SË KOSOVËS, KRYEMINSTRIT z.ISA MUSTAFA

Pashtriku.org, 14. 09. 2015: Zoti Kryeministër Isa Mustafa, ne pjesëtarët e familjeve të heronjve, dëshmorëve, të vrarëve në burgje, në demonstrata, në ish-Armatën Jugosllave, në atentate, në rrethim dhe të plagusurve në demonstrata, meqë nuk keni shprehur gatishmërinë për të na pritur në takim, ju drejtohemi nëpërmjet kësaj letre që të ndërhyni me autoritetin tuaj që ligjin, gjegjësisht nenin 8 paragrafin 2 të cilin e kanë votuar deputetët e Kuvendit të Kosovës, të kërkoni të zbatohet dhe të bëhet i plotfuqishëm!

Kryetari i Komisionit të FHDK-së!
Naim Zhitia
Prishtinë – 05. 09. 2015

 

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura