LUFTA PËR LIRI – NË LETRAT E JUSUF GËRVALLËS (Janar 1980 – Janar 1982)

Nga Xhafer Durmishi – Skenderi, mars 2024 © Pashtriku.org

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura