MAQEDONIA E SOTME NUK KA LIDHJE ME MAQEDONINË E LASHTË! (VIDEO)

Pashtriku.org, 14 maj 2017: A ka lidhje Maqedonia e lashtë më këtë të sotmen? Si po manipulohet historia e Maqedonisë së lashtë ? Ҫfarë fsheh nëntoka e kësaj toke?… Për të gjitha këto pyetje dhe shumë të tjera si këto, gazetari i shquar i TopChannel’it, Marin Mema (përmes studiuesve të shumtë), jep përgjigje shkencore për këtë temë historike. Në vijim shikoni këtë video:

Gjurmë Shqiptare – Ilirida, të Vërtetat e Jashtëzakonshme/

Total
0
Shares
3 comments
  1. Good day! Do you know if they make any plugins to assist with
    Search Engine Optimization? I’m trying to get my blog to rank for some targeted keywords
    but I’m not seeing very good gains. If you know of any please share.
    Cheers! You can read similar text here: Dobry sklep

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura