MAQEDONIA E SOTME NUK KA LIDHJE ME MAQEDONINË E LASHTË! (VIDEO)

Pashtriku.org, 14 maj 2017: A ka lidhje Maqedonia e lashtë më këtë të sotmen? Si po manipulohet historia e Maqedonisë së lashtë ? Ҫfarë fsheh nëntoka e kësaj toke?… Për të gjitha këto pyetje dhe shumë të tjera si këto, gazetari i shquar i TopChannel’it, Marin Mema (përmes studiuesve të shumtë), jep përgjigje shkencore për këtë temë historike. Në vijim shikoni këtë video:

Gjurmë Shqiptare – Ilirida, të Vërtetat e Jashtëzakonshme/

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Postime të Lidhura