MARIN MEMA: SHKUPI, NJË HISTORI ILIRE

 Pashtriku.org, 18. 04. 2016: Cila është historia e vërtetë e Shkupit? Si po manipulohet ajo dhe çfarë fshihet në kalanë e këtij qyteti? Të gjitha këto pyetje e shumë të tjera marrin një përgjigje në dokumentarin e ciklit “Gjurmë Shqiptare”, të gazetarit të shquar, Marin Mema.

 


Shikoni me kujdes Dokumentarin:

—————————————————————-

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura