MË 14 MARS 2015 NË TIRANË – PROMOVOHET LIBRI ‘KRIZA E ARKIVISTIT – KRONIKË BEOGRADASE’ I AUTORIT GJOKË DABAJ

Pashtriku.org, 08. 03. 2015 – Më datën 14 mars 2015, në kuadrin e njohjes dhe rivlerësimit të qëndresës dhe mbijetesës së shqiptarëve të të gjithë trojeve, e sidomos të shqiptarëve të Kosovës, djepit të shqiptarizmës për kaq e kaq shekuj përballë genocidit serb, MUZEU HISTORIK KOMBËTAR organizon; në sallën UNESCO, promovimin e librit “KRIZA E ARKIVISTIT- KRONIKË BEOGRADASE” të studiuesit dhe shkrimtarit Gjokë Dabaj.
Ftoheni të merrni pjesë në këtë event të rëndësishëm!
Jeni të mirseardhur.
Për informata tjera kontaktoni me autorin Gjokë Dabaj: gj.dabaj@yahoo.com.

 

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Postime të Lidhura