MË 26 MARS 2015 NË PRISHTINË – PROMOVOHET LIBRI ‘KRIZA E ARKIVISTIT – KRONIKË BEOGRADASE’ I AUTORIT GJOKË DABAJ

Pashtriku.org, 21. 03. 2015 – Më 26 mars 2015 (ditën e enjte) në ora 12:00, në sallën e Fakultetit të Filologjisë në Prishtinë, bëhet promovimi i romanit “Kriza e arkivistit-kronikë beogradase” i studiuesit dhe shkrimtarit tonë të shquar, Gjokë Dabaj. Prandaj ftoheni të merrni pjesë në këtë event të rëndësishëm.
Ju mirëpresim!

Për informata tjera kontaktoni me autorin Gjokë Dabaj: [email protected].
 

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura