MITROVICA KA 500 MILIARDË DOLLARË PASURI!

Ky barikadim ka një qëllim …

MITROVICA KA 500 MILIARDË DOLLARË PASURI!

Nga Sheradin Berisha, Facebook 27.12.2022

Me shtimin e barikadave të Vuçiqit në Veri, po përgatitet prerja cezarike e republikës për lindjen e Zajednicës. Gjithë kjo batërdi (*) në prapavijë ka një ujdi SHBA – BE – Rusi që lidhet me pasuri! Trepça dhe Ujmani është fundi i këtij PLANI! Pse? Sepse

Mitrovica … ka 500 Miliardë Dollarë pasuri!

(*) Fjala Batërdi f.sh.bised…

Dëm i rëndë, shkatërrim i madh, prishje e rrënim; e keqe e madhe; kërdi.

***

Lexoni që ta kuptoni këtë batërdi më në thellësi!

ÇKA FSHIHET PAS NEGOCIATAVE KOSOVË – SERBI?!

Nga Sheradin Berisha   

——-

Edhe këtu 👇👇👇

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10221009427081783&id=1125324528

*** 

_________________

RREZIQET NGA ZAJEDNICA, KISHAT DHE MANASTIRET SI “MINISHTETE SERBE”!

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura