NË ZVICËR PROMOVOHEN DY LIBRA TË SHKRIMTARIT AVNI DEHARI

Pashtriku, 23 shkurt 2019: Nga 08 – 14 mars 2019, në disa qytete të Zvicrës shkrimtari dhe veprimtari Avni Dehari, promovon dy libra monografik për dy kolosë të kombit: Ali Aliu – Kelmendi dhe Arif Seferi. Librin për Ali Aliu – Kelmendi e ka shkruar i vetëm, ndërsa në monografinë për Arif Seferin është bashkëautorë me Destan Hajdinin. Organizatorë të këtij promovimi janë: Shoqëria “Lëvizja” Dega në Zvicër dhe SHKSH “Mëmedheu” me seli në qytetin St.Gallen.
Jeni të mirëseardhur!

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura