NJË DËSHMI PËR GJENOCIDIN SERB NË KRUSHË TË MADHE! (VIDEO)

NJË DËSHMI PËR GJENOCIDIN SERB NË KRUSHË TË MADHE!

Nga Sheradin Berisha, Pashtriku 26 Maj 2022

Një histori e shkurtër për gjenocidin serb të kryer në fshatin Krushë e Madhe!

Flet i mbijetuari Afrim Zeqiri …

Krushë e Madhe – i mbijetuari i masakrës – Afrim Zeqiri

***

Shtojcë:

KOMPLEKSI MEMORIAL NË KRUSHË TË MADHE

Nga Sheradin Berisha, Pashtriku 29 gusht 2021

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura