PATOLOGËT GJERMANË: “SHUMICA E NJERËZVE TË VAKSINUAR NUK E KANË IDENË SE SA TË SËMURË JANË TANI!

ALARMANTE 🚨

Konferenca e Patologjisë

PATOLOGËT GJERMANË: “SHUMICA E NJERËZVE TË VAKSINUAR NUK E KANË IDENË SE SA TË SËMURË JANË TANI!

Nga Sheradin Berisha, Facebook – 6 shkurt 2022

Më 20 shtator 2021, në institutin patologjik në Reutlingen u mbajt Konferenca e patologëve me titull “Shkaku i vdekjes pas vaksinimit kundër COVID-19. Përbërësit e padeklaruar të vaksinave COVID-19″.

Dy patologë të njohur prezantuan rezultatet e autopsisë së tetë personave të vdekur pas vaksinimit kundër COVID19. Analizat histologjike janë kryer nga patologët:

– Prof.Dr. Arne Burkhardt dhe

– Prof Dr. Walter Lang.

https://pathologie-konferenz.de/

Gjetjet konfirmojnë deklaratën e Prof. Dr. Peter Schirmacher se në më shumë se 40 kufoma të autopsuara nga ai që vdiq brenda dy javësh pas vaksinimit për COVID-19, rreth një e treta vdiqën nga vaksinimi. Detajet mikroskopike të ndryshimeve të indeve do të shfaqen gjatë konferencës për shtyp të transmetuar drejtpërdrejt.

Prof Dr. Werner Bergholz raporton mbi parametrat aktualë të regjistrimit statistikor të procesit të vaksinimit.

– Lexoni studimin: 40 për qind vdiqën si rezultat i vaksinave: Universiteti i Heidelbergut, autopsi njerëzit e vdekur pas vaksinimit Covid

(40 Prozent ursächlich an Vakzinen verstorben: Uni Heidelberg obduziert Tote nach Covid-Impfung)

Klikoni e lexoni këtu

 ***

 Ekspertët mjekësorë dhe ligjorë diskutuan gjetjet e mëtejshme dhe i bënë një apel të qartë shkencës që të kontribuojë në sqarimin e pyetjeve rreth vaksinave kundër koronës.

 ***

Qëllimi i konferencës për shtyp, thekson RA Holger Fischer, nuk është vetëm të zbulohet se çfarë i shkaktoi njerëzit të vdisnin dhe të zbardhen krimet. Përkundrazi, qëllimi është të ndihmohen njerëzit që janë të dëmtuar si rezultat i vaksinimit kundër koronës dhe të zhvillojnë terapi të përshtatshme. Avokati nuk lë asnjë dyshim për pasojat ligjore të asaj që ndodhi: “Ajo që po dëshmojmë këtu është një krim kundër njerëzimit që quhet shfarosje. Kjo është ajo ku njerëzit zhduken.”

Juristja Viviane Fischer: “Jam vërtet e tronditur”

“Konferenca për shtyp sot me të vërtetë më tronditi. Është shumë e rëndësishme që të gjitha informacionet në lidhje me dëmtimin e vaksinave dhe gjërat e çuditshme në vaksina të dalin në dritë. Në të njëjtën kohë, ndjej fizikisht tmerrin që njerëzit që u vaksinuan me mirëbesim ose sepse mendonin se nuk kishte zgjidhje tjetër, mund t’i rrëmbejnë kur shohin ndryshimet e çuditshme të gjakut pas vaksinimit. Kur dëgjojnë se qelizat e dëmtuara në zemër nuk janë më në gjendje të rigjenerohen. Kur ata shohin fotot e shigjetave në vaksinë, format me pamje artificiale irrituese që notojnë nëpër lëngun e vaksinës si një anije. Pavarësisht gjithçkaje: është mirë të nxirrni kokën nga rëra me një hov të fortë, edhe nëse kjo ju frikëson dhe ju dhemb. Sa më vigjilent të jeni tani në lidhje me dëmtimin e mundshëm nga vaksina, aq më e lehtë është të parandaloni që të ndodhin gjëra më të këqija.”

Kjo është përmbledhja e juristes dhe ekonomistes Viviane Fischer në një shënim personal në kanalin e saj Telegram. Fischer është një anëtare themeluese e Fondacionit të Komitetit Corona, një nismë e nisur nga katër avokatë në verën e vitit 2020, e cila i kushtohet përpunimit transparent, të pavarur dhe të bazuar në prova të ngjarjeve që lidhen me pandeminë e koronës dhe tani ka dëgjuar rreth 150 ekspertë dhe shkencëtarë ndërkombëtarë në këtë kontekst.

Në qershor 2021, Dr. Reiner Fuellmich, gjithashtu themelues i Komitetit Corona – pyet pse qeveria federale gjermane urdhëroi me vetëdije masa vdekjeprurëse. Në një raport aktual të ndërmjetëm, tani u tha se ngjarjet e muajve të fundit nuk kishin të bënin kurrë me shëndetin, por përkundrazi se qëllimi ishte të fitohej kontrolli. Raporton Report24.news. Konferenca e Patologjisë mori mbështetje të konsiderueshme nga Komiteti Corona.

Që në mars 2020, Fischer i bëri një peticion kancelares gjermane Merkel me kërkesën “Kryeni studimin bazë – më në fund na duhen të dhëna të pastra të koronës”. Në të, duke cituar ekspertë të njohur si epidemiologu i infeksionit Prof. Dr. Martin Haditsch dhe imunologut Prof Dr. Stefan Hockertz mundësia që “Korona është e ngjashme dhe e rrezikshme si gripi dhe se i gjithë bllokimi është i pakuptimtë dhe madje i dëmshëm.” Në Gjermani, thuhet në peticion, shkalla normale e vdekjeve është 2500 njerëz në ditë. Nuk ka “absolutisht asnjë vdekshmëri të tepërt” me më pak se 200 vdekje statistikore nga korona në 18 ditë.

Fischer është e bindur se konferenca e patologjisë, e cila tashmë është e disponueshme edhe në anglisht, italisht, frëngjisht dhe spanjisht dhe do të përkthehet në gjuhë të tjera në të ardhmen e afërt, është një hap vendimtar drejt informimit dhe tronditjes së publikut.

Pas vëzhgimeve se gjithnjë e më shumë njerëz po vdesin nga vaksinimi kundër Covid19 dhe refuzimit të prokurorëve publikë për të hetuar ngjarjet përkatëse – mbani mend ngjarjet në një shtëpi pleqsh në Berlin; Report24.news raportoi: Terapitë, vaksinat – humnerat njerëzore kur vdesin në kontekstin e koronës – u vendos që të jepnin vetë informacion. Në një ekip me juristë dhe patologë dhe të mbështetur nga mjekë dhe universitete, të cilët punojnë në mënyrë anonime në prapaskenë, konferenca për shtyp mundi të jepte një kontribut përkatës për t’iu përgjigjur pyetjeve të shumta rreth vaksinimit kundër koronës.

Një përmbledhje e konferencës mund të lexohet edhe në mini-gazetën e re të 2020News dhe do të shpërndahet jo vetëm në mënyrë dixhitale, por edhe në formë analoge përmes shpërndarjes në kuti postare dhe personalisht.

Konferenca për shtyp drejtpërdrejt nga departamenti i patologjisë: “Vdekja nga vaksinimi/përbërësit e padeklaruar të vaksinave të COVID-19, të gjallë nga patologjia” po censurohet ashpër. Pasi u pa nga më shumë se 500,000 njerëz brenda 24 orëve, ai u fshi nga disa platforma.

Të dyja pjesët e konferencës mund të gjenden aktualisht nën lidhjet e mëposhtme:

Pjesa 1: 👇👇👇

Pathologische Pressekonferenz: Tod durch Impfung/Undeklarierte Bestandteile der COVID-19-Impfstoffe

………

Pathologie der Impftoten und Impfschäden:

https://pathologie-konferenz.de/

Ju mund të përdorni edhe PDF-në me përmbajtjen e konferencës përmes faqes së internetit të konferencës së patologjisë ose duke klikuar në këtë lidhje: 👇👇👇

https://www.pathologie-konferenz.de/Tod_nach_COVID-19-Impfung_www_pathologie-konferenz_de.pdf

———————-

Burimi kryesor:

Pathologie-Konferenz: „Die meisten Geimpften ahnen nicht, wie krank sie jetzt sind“

Klikoni këtu 👇👇👇

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Postime të Lidhura