PSE PO LODHEMI?!?

Nga arkivi FB, më 24 prill 2020

PSE PO LODHEMI?!?

Nga Sheradin Berisha, më 24 prill 2020  

Çfarë kuptimi kanë zgjedhjet, nëse të deleguarit e sovranit (deputetët), ekzekutivi (kryeministri) dhe presidenti, bëhen ekskluzivisht instrumente të faktorëve të huaj?

Pse po lodhemi kaq shumë?

Kam një propozim!

Të emrohet një guvernator i jashtëm, i cili mund t’i bëjë punët e shpisë dhe të kojshisë – pa fshisë!

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura