PËR FËMIJËT MASKA ME DETYRIM ËSHTË KRIM!

PËR FËMIJËT MASKA ME DETYRIM ËSHTË KRIM!

Nga Sheradin Berisha, Pashtriku 28 shtator 2021

Zhvillimi mendor kryesisht shpërfaq zhvillimin e ndërgjegjes dhe formësimin e karakterit të fëmiut!

Çfarë edukimi dhe zhvillimi mendor bëjnë sot fëmijët në qerdhe, duke i detyruar të vënë maskë, të mbajnë distancë dhe të ulen këmbëkryq në rreth?!

Derisa fëmijtë janë e ardhmja jonë, e kuptojmë ne përgjegjësinë prindërore që kemi për ta, përballë kësaj diktature që po instalohet edhe në qerdhe?!

***

T’ia vesh maskën fëmiut me forcë e detyrim, pa dyshim është krim! T’i mbrojmë fëmijët nga ky krim!

Klikoni këtu

https://www.facebook.com/100025491803475/posts/774244736768579/

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura