PERANDORIA SOROS!

PERANDORIA SOROS!

Nga Sheradin Berisha, Facebook 7 Mars 2022

Ashtu sikurse të gjithë miliarderët globalistë edhe globalisti Xhorxh Soros gjithmonë ka punuar për xhepin e tij në dëmë të popujve që dolën nga perandoritë e tipit sovjetik e jugosllavë, për të krijuar Perandorinë e tij të ndikimit politik, financiar, social dhe jo vetëm, të quajtur Perandoria Soros!

Ky 92 vjeçar (rrugën e të cilit tashmë po e ndjek djali i tij Alexi) një fakt të tillë e ka pohuar shumë herë! Në një forum ku promovohen idetë financiare të Globalistëve, Soros deklaron:

“Kur Bashkimi Sovjetik, Perandoria Sovjetike u shemb … Ndërkohë që Perandoria u shemb, u futa unë dhe mblodha copat. Në fillim në Hungari në vitin 1984. Pastaj në Poloni në vitin 1987, edhe në Kinë në vitin 1987. Dhe kështu u krijua kjo… Kjo perandoria Soros që zëvendësoi Perandorinë Sovjetike….”

Edhe “Open Ballkani” si ide që po jetësohet nga Vuçiq, Rama dhe jo vetëm, është një mini Perandori e Sorosit!

——

Shikoni e dëgjoni këtu deklarimin e „Perandorit“ Soros (Video)

https://www.facebook.com/sheradin.berisha/videos/351870686678347

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura