PERSONAT ME SISTEM TË DOBËT IMUNITAR NUK DUHET TË VAKSINOHEN! JANË TË RREZIKUAR!

Shefi i AstraZeneca paralajmëron:

PERSONAT ME SISTEM TË DOBËT IMUNITAR NUK DUHET TË VAKSINOHEN! JANË TË RREZIKUAR!

Më 22. 04. 2022 14:40:49

Hulumtimi i portalit investigativ amerikan “Project Veritas” zbulon një tjetër gënjeshtër të koronës: Sipas kësaj, përgjegjësit në industrinë farmaceutike e dinin që herët se të ashtuquajturat vaksina kundër koronës për personat me imunitet të dobët janë veçanërisht të rrezikshme.

Në një video-konferencë të brendshme më 3 dhjetor 2020, shefi i AstraZeneca-s, Pascal Soriot thotë: “Nëse keni një sëmundje imune, lupus, një mangësi tjetër imune ose sklerozë të shumëfishtë, atëherë nuk mund të vaksinoheni!”

Ndërkohë, në një fjalim në Universitetin e Stanfordit më 21 prill 2022, ish-presidenti i SHBA-së Obama pranoi se fushata e vaksinimit ishte një “provë klinike mbi miliarda njerëz”.

Disa ditë më parë, më 14 prill, Sekretari amerikan i Shëndetësisë dhe Shërbimeve Njerëzore Becerra tha publikisht se zezakët, latinët dhe indigjenët në SHBA kishin dy herë më shumë gjasa të vdisnin si rezultat i injeksioneve sesa të bardhët – rrëshqitje frojdiane e gjuhës?

Shikoni videon 👇👇👇

/ Përgatiti në shqip, Sheradin Berisha, Facebook 24 Prill 2022 /

—-

Burimet:

AstraZeneca-Chef warnt: Immunschwache Menschen dürfen nicht geimpft werden!

2022-04-22 14:40:49

https://www.eva-herman.net/official/?beitrag=91411

***

AstraZeneca-Chef warnt: Immunschwache Menschen dürfen nicht geimpft / 23. April 2022

https://hallmack.de/suche/%E2%80%BC%EF%B8%8Fastrazenecachef/

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura