PROTESTË NË SHTUTGART NË VITIN 2000

PROTESTË NË SHTUTGART NË VITIN 2000

Shtutgart, pranverë 2000: protestë për zbardhjen e zhdukjes pa gjurmë të Ukshin Hotit, Bardhyl Qaushit, Xhavit Hazirit…  si dhe lirimin e Albin Kurtit, Flora Brovinës e qindra veprimtarëve të tjerë që po mbaheshin padrejtësisht nëpër burgjet e Serbisë!

Sheradin Berisha © Pashtriku.org

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura