REAGIM I SHOQATAVE NË AUSTRI: DARDAN GASHI KA QENË KUNDËR LËVIZJES PËR LIRI DHE PAVARËSI!

Pashtriku.org, 25 shtator 2017: Më 22 shtator 2017, shoqatat dhe subjektet tjera shqiptare që veprojnë në Austri i kanë shkruar letër të hapur: kryeministrit të Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, kryetarit të parlamentit të Republikës së Kosovës, Kadri Veselit, presidentit të Republikës së Kosovës, Hashim Thaçit, subjekteve shqiptare të përfaqësuara në Parlament dhe mediave publike, lidhur me zgjedhjen e z. Dardan Gashi për Ministër të diasporës.

– Dardan Gashi –

Në vazhdim lexoni këtë letër:

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura