REALITETI I SHËMTUAR NË TË CILIN JETOJMË!

Pashtriku.org, 3. 12. 2016: Realiteti i shëmtuar në të cilin ne jetojmë, shprehet majft mirë nëpërmjet këtyre fotove, që mund të kenë pak humor por që janë vërtet shokuese. Imazhet e mëposhtme tregojnë të vërtetën, ata prezantojnë sterotipet e jetës, zakonet e përditshme, po ashtu edhe ndikimin negativ që ka teknologjia në jetën tonë të përditshme. dritare/net.

Hidhini një sy fotove të mëposhtme:

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura