SHERADIN BERISHA: AS NJË CENT PËR SERBINË!

Pashtriku.org, 23 nëntor 2018:
Të dashur vëllezër,
Senatorja belge Anne-Marie Lizin (1949 – 2015), gjate nje vizite ne Kosove (1999) pasi e sheh me sy gjenocidin serb te kryer mbi shqiptaret deklaron: “Edhe sikur ajri i pastër të vinte vetëm nga Serbia dhe jeta ime të ishte e varur prej tij, të isha shqiptare nuk do ta blija! Do të më dukej përbuzje ndaj të gjitha viktimave!”
(Shpërndaje te miqtë tuaj…)

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura