SHERADIN BERISHA: BUZËQESHJA E ANTI’UÇK’istëve TË PDK-së!

Pashtriku, 13 janar 2021: Pas riciklimit nëpër partitë e tjera, Ramiz Kelmendi sërish kthehet në PDK! Biznes hesapi, ashtu siç kanë qenë parti biznesi të gjitha partitë nëpër të cilat ka shtegëtuar ramizi i elkosit!
***
Edhe kjo bënë vaki ndër shqiptari!
ENVER HOXHAJ SABOTUES I UÇK’së DHE KUNDËRSHTAR I PDK’së, SOT KANDIDAT PËR KRYEMINISTËR I KËSAJ PARTIE!
Nga Sheradin Berisha
https://pashtriku.org/?kat=60&shkrimi=10716
***
Nga arkivi, qershor 2014
Bogolub Kariçi bankieri personal i Millosheviçit!
BIZNESET E BOGOLUBIT ME RAMIZ KELMENDIN E PDK’së!
Nga Sheradin Berisha, 4 qershor 2014
https://pashtriku.org/?kat=43&shkrimi=2858


 

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura