SHERADIN BERISHA: KUR TË KORRUPTUARIT I SHPALLIN ‘LUFTË’ KORRUPSIONIT!

Pashtriku, 4 tetor 2019: Amerikani Mattew witaker nuk ka ardhur në Kosovë, si i deleguar i presidentit Trump, por ka ardhur si i paguar nga Kadri Veseli për ta mbështetur në fushatë! Sipas mediave amerikane z.Witaker ka probleme me drejtësinë amerikane për korrupsion, ndërsa Kadri Veseli në Kosovë për nepotizëm e korrupsion njihet si kampion!
Prandaj këta dy korruptantë ordinerë, nuk i bëjnë nderë as Amerikës, as Kosoves!
—————–
Shikoni: Dosja e shefave X, Grabovci – Veselit: Ti i merr vendimet, une i zbatoj!
https://youtu.be/HQqykFp8Rzc
***
Wihtaker clashes with Lawmaker over donations:
https://m.youtube.com/watch?v=_j1xIVWHB0o#menu

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura