SHERADIN BERISHA: UÇKA’ja DHE GJYKATA SPECIALE SI PRODUKT I POLITIKËS!

Pashtriku, 15 janar 2020: UÒªK’ja pa dyshim për shqiptarët është e shenjtë, dhe askush s’mund ta përdhos apo njollos (me re të zeza) luftën e saj për çlirim! Për mendimin tim Gjykata Speciale është produkt i politikës (së jashtme e të brendshme), dhe si e tillë do të këtë punë kryesisht me shumësojin e spiunëve dhe të rivalëve politik që abuzuan me luftën, dhe të cilët përfituan pamëshirshëm politikisht pas luftës!
(Për herë të parë e publikuar në facebook, më 14 janar 2019)

***
SHERADIN BERISHA: KUJT DO T’I SHËRBEJ GJYKATA SPECIALE: POLITIKËS APO DREJTËSISË?!
https://pashtriku.org/?kat=43&shkrimi=9517

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura