SI I FUT BILL GATES “ORGANIZMAT GJENETIKISHT TË MODIFIKUAR” NË TRUPIN E FËMIJËVE …?!

Shqetësuese dhe skandaloze!

SI I FUT BILL GATES “ORGANIZMAT GJENETIKISHT TË MODIFIKUAR” NË TRUPIN E FËMIJËVE …?!

Nga Sheradin Berisha, Pashtriku 11. 01. 2023

Më 5 dhjetor 2021

Elita e bankierëve në mënyrë piramidale (nga lartë ‘poshtë), me PLANdeminë përmes vaksinimeve eksperimentale me detyrim, botën njerëzore e ka shndërruar në një Laboratorë kaviesh globale.

Shpeshherë studiuesi i shquar Alfred Cako , dhe shumë të tjetër si ai, kur thonin dhe e ripërsëritnin faktin se, vaksinat përmbajnë “organizma gjenetikisht të modifikuara” madje dhe substanca të tjera kancerogjene dhe jo vetëm, i akuzonin se po përhapin “Teori Konspiracioni”, se janë KONSPIRACIONIST etj. Edhe mua jo rrallë herë më kanë cilësuar si të tillë, si konspiracionist, ta zëmë Dr. Xhavit Bicaj, Sahit Berisha, Frasher Oseku e shumë të tjerë, të cilët i kam miq në FB, dhe disa prej tyre janë larguar tashmë nga miqësia ime…

***

Oligarku i bankierëve Bill Gates jo një herë ka folur për vaksinat dhe përbërjen e tyre.

Në një prononcim publik ai ka deklaruar:

“Dua të themë se ne marrim gjëra si … e dini … ORGANIZMA GJENETIKISHT TË MODIFIKUARA  dhe i fusim në krahët e fëmijve të vegjël. I shtijmë drejt e në venë. Në krahët e fëmijve të vegjël i shtijmë drejt e në venë”.

Bill Gates duke folur tregon konkretisht me dorë se si i fut në vena të fëmijve me vaksinë “organizmat gjenetikisht të modifikuar”!

Të gjithë miqtë e mij për tu bindur personalisht se financuesi i vaksinave Bill Gates ka deklaruar (jo një herë) një fakt të tillë të dëmshëm për shëndetin e njeriut, le ta shikojnë e dëgjojnë fjalën e tij në video 👇👇👇

https://www.facebook.com/orjola.biu/videos/603568097757913

Te zgjimi është shpëtimi! 🤝

***

—————–

SHTOJCË

Dokumente që dëshmojnë se:

BILL GATES KA DHËNË 319 MILIONË DOLLARË PËR MEDIAT TË CILAT PROMOVOJNË AGJENDËN E TIJ NË PANDEMINË GLOBALE!                                                

***

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura