TË BOJKOTOHEN PRODUKTET E SERBISË!

TË BOJKOTOHEN PRODUKTET E SERBISË!

Nga Sheradin Berisha, Pashtriku 30 shtator 2021

Gebelsi i Millosheviqit i fiton rreth 500 milionë € në vit prej mallrave që i blejnë kosovarët, nga ky milet pa identitet!

A P E L: TË BOJKOTOHEN PRODUKTET E SERBISË!

Nga arkivi i pashtriku.org, 5 mars 2011!

Lexoni këtu:

https://pashtriku.beepworld.de/files/Kosova_2011/mars_11/2-6.3/sheradin_berisha_te_bojkotohen_produktet_serbe_5.3.11.htm

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura