ZGJIMI I MADH NË AUSTRI! POLICIA I REFUZON URDHËRAT E POLITIKËS, MË 20 NËNTOR I BASHKOHEN DEMONSTRATËS NË VJENË!

ZGJIMI I MADH NË AUSTRI! POLICIA I REFUZON URDHËRAT E POLITIKËS, MË 20 NËNTOR I BASHKOHEN DEMONSTRATËS NË VJENË!

Editori i pashtrikut, 19 Nëntor 2021

Austria ngrihet kundër “diktaturës shëndetësore”

Policia dhe ushtria refuzojnë të kontrollojnë kartat shëndetësore në emër të “lirisë dhe dinjitetit njerëzor”. Ata do t’i bashkohen një demonstrate të madhe kundër izolimit të detyrueshëm, më 20 nëntor 2021 në Vjenë.

Lexo këtu 👇👇👇

***

Policia në Austri nuk dëshiron të kontrollojë Lockdownin: Intervistë me Hermann Greylinger

Shiko videon 👇👇👇

SHTOJCË

Fillimisht u publikua në facebook, më 16 Nëntor 2021

SI TA KUPTOJMË SYNIMIN PËR VAKSINIM ME DETYRIM DHE GREEN PASS-in?!

Nga Sheradin Berisha

***

Fillimisht u publikua në facebook, më 17 Nëntor 2021

A DUHET TË TESTOHEN EDHE TË VAKSINUARIT?!

Nga Sheradin Berisha

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura