ABORTET VDEKJEPRURËSE!

ABORTET VDEKJEPRURËSE!

Nga Sheradin Berisha, Pashtriku 14 janar 2022

Në një studim të publikuar më 25 nëntor 2021, bazuar në “Sistemin e Raportimit të Ngjarjeve të Padëshiruara të Vaksinave” në SHBA, 91% të aborteve kanë ndodhur për shkak të vaksinimit para javës së 20-të!

Që nga 12 nëntori (2021) kanë ndodhur 2.620 aborte vdekjeprurëse pas një vaksinimi Covid-19 të regjistruar në regjistrin e SHBA për dëmtimet nga vaksinat VAERS (Sistemi i Raportimit të Ngjarjeve të Padëshiruara të Vaksinave).

Sipas këtij studimi “BioNTech/Pfizer është lider i trishtuar me 2015 raste, e ndjekur nga Moderna me 689 foshnja të vdekura. Vaksina Janssen e Johnson & Johnson lidhet me 100 aborte. Por ka edhe raporte të tmerrshme të deformimeve dhe pasojave më të rënda të vaksinimeve tek foshnjat…”

Në këtë studim prezentohen videodëshmi me Efektet anësore të tmerrshme të vaksinimit tek foshnjat. Gjithashtu është një raport me disa shembuj shumë të tmerrshëm që këto vaksina u bëjnë foshnjave!

——-

Burimi:

2.620 tote Babys nach Impfung und Berichte schrecklicher Nebenwirkungen 👇👇👇https://www.wochenblick.at/corona/2-620-tote-babys-nach-impfung-und-berichte-schrecklicher-nebenwirkungen/

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura