AGUSTIN MIRAKA: SHES NJË TOKË BUJQËSORE

Fier, 01. 11. 2014 – Rruga By-pass-it &Fier-Levan është 22 km e gjatë. Kjo tokë ndodhet 4-5 km larg bregdetit, gjithashtu është 2 km afër Apollonis, Muzeut Arkologjik Fier. Sipërfaqet të cilat janë në shitje po i paraqes me poshtë: 1) Sipërfaqja me 2535 m2 dhe pjesa 2000 m2 që janë ngjitur me rrugën kushtojnë 15 Euro m2 . 2) Toka me sipërfaqe 11000 m2 kushton 10 Euro m2 ndodhet 40-50m larg rrugës. Janë me çertifikata pronësie të rregullta. Nëse jeni të interesuar kontaktoni në Cel: 0682666140.
Me respekt: Agustin Miraka.

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura