APEL: TA NDIHMOJMË FAMILJEN GIGOLLAJ DHE BESART GASHIN

Pashtriku.org, 17. 01. 2014 – Apel humanitar! – Bashkëatdhetarë të nderuar, miq e të njohur vullnetmirë, kudo që jeni,… Në emër të Familjes Gigollaj nga Lugishta e Hasit, e cila ka tre anëtarë invalid – në karrocë, pa asnjë të ardhur financiare, ju bëjë APEL që ta ndihmojmë këtë familje, në mënyrë që Fatimja, Seadi dhe Reshati, t’i sigurojnë barnat e nevojshme, veshmbathjen, ushqimin dhe trajtimin mjekësorë, në këto ditë të ftohta dimri! Ndaj, të gjithë ata që duan të mësojnë më shumë për gjendjen materiale të familjes GIGOLLAJ, i ftojë të shikojnë emisionin e vuajtjeve bashkëkohore shqiptare, me titull “EDHE UNË JAM KOSOVË” të datës 9 Janar 2014, në TV-21.


SHIKONI KËTU EMISIONIN KUSHTUAR FAMILJES GIGOLLAJ:
KLIKONI: http://rtv21.tv/home/?p=148255

* * *
Ata që vendosin ta ndihmojnë materialisht, këtë familje, mjetet e tyre mund t’i adresojnë në:
RESHAT GIGOLLAJ
REIFEISEN BANK
1502050001306518_SWIFT-CODE-RBKOXKPR–SWIFT/-BIC-RZBAATWW
Ju faleminderojmë për ndimhmën tuaj!
Në emër të familjes së Ismet Gigollaj
Lugishtë e Hasit, 16 Janar 2014

======================
Të nderuar miq,
Ndihmo, shpëto një jetë!
BESART GASHI – KA NEVOJË PËR NDIHMËN TONË!
Tel: 00377 44 420 547 dhe 00381 49 209 014


(Përgatiti kryeredaktori i pashtriku.org, Sh.Berisha)

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura