AVOKATI MIRNES AJANOVIQ: PADI PENALE PËR VAKSINIM TË DETYRUESHËM KUNDËR AUTORITETEVE NË BiH…

AVOKATI MIRNES AJANOVIQ: PADI PENALE PËR VAKSINIM TË DETYRUESHËM KUNDËR AUTORITETEVE NË BiH…

Përgatiti: Sheradin Berishja, Facebook 7 Shkurt 2022

Avokati Mirnes Ajanoviq ndërkombëtarizoi vendimet penale për vaksinimin e detyrueshëm dhe ngriti padi kundër autoriteteve në BiH …

***

Në kontakt me Reiner Füllmich, avokati Mirnes Ajanović ndërkombëtarizoi problemin e veprimtarisë kriminale të autoriteteve në Bosnje dhe Hercegovinë dhe i akuzoi për korrupsion sepse promovojnë vaksina të paautorizuara. Mirnes Ajanović raporton se ai gjithashtu paditi Kontrolluesit e Fakteve si Faktori i Zbulimit dhe Censurës dhe bëri thirrje për burgosjen e tyre. Bosnja dhe Hercegovina është një nga vendet e pakta të lira. Dëgjoni në video bisedën midis Mirnes Ajanović dhe Reiner Füllmich.

***

UDARNA VIJEST – Mirnes Ajanović internacionalizirao zločinačke odluke o obveznom cijepljenju i podigao tužbe protiv vlasti, Raskrinkavanje i Faktografa  

***

ISTRAŽNI ODBOR ZA CORONU: ADVOKATI RAJNER FILMIH I MIRNES AJANOVIĆ: BORBA PROTIV COVID-POTVRDA

Shikoni videon 👇👇👇

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura