BEFASISHT ANULOHET VIZITA E ALEKSANDËR VUҪIQIT NË KOSOVË!

Pashtriku.org, 27. 02. 2016: Është anuluar vizita e paraparë për nesër (të dielën) e kryeministrit të Serbisë, Aleksandër Vuçiq në veri të Kosovës. Kështu thonë burime të kosovapress-it, sipas të cilave anulimi i vizitës së nesërme është bërë me rekomandimin e shërbimit të inteligjencës së Serbisë (BIA), për shkak të sigurisë. Nga kufiri i Jarinjës, përmes Zveqanit dhe Zubin Potokut, e deri në veri të Mitrovicës, vërehen pothuajse kudo billborde dhe fotografi në të cilat shkruan “Kryeministër, mirë se vjen në Kosovën serbe”. /

***
“Kryeministër, mirë se vjen në Kosovën serbe”!!!
NESËR ALEKSANDËR VUCIQ VIZITON VERIUN E KOSOVËS!
https://pashtriku.org/?kat=43&shkrimi=5045

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura