BOTA SI BURG PA MURE DHE ROBËRIA MENTALE MEDIALE!

BOTA SI BURG PA MURE DHE ROBËRIA MENTALE MEDIALE!

Nga arkivi, facebook shkurt 2022

ROBËRIA MENTALE MEDIALE!

Nga Sheradin Berisha, facebook 3 shkurt 2022

Për dy vjet rresht gjatë Plandemisë, politika dhe jo vetëm, përmes sistemit mediatik “Mainstream media” për t’i pranuar masat diktatoriale të Covidi19 si veprime normale, ka nxitur frikë e panik tek njerëzit.

Historia e Plandemisë e krijuar nga shifrat mediale është një histori e rrejshme! Prandaj për mendimin tim mediet janë fabrikë e gënjeshtrave! Kush i ka mediet në dorë i ka edhe mendjet e njerëzve nën kontrollë!

Robërit medial duhet të lirohen nga iluzioni i lirisë i krijuar në burgun pa mure (brenda dhe midis shteteve) nga regjisorët e Plandemisë!

#ZGJOHUNI 💓 🇦🇱

————

Nga arkivi, më 3 shkurt 2022

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10220170821317163&id=1125324528

____________

BOTA SI BURG PA MURE!

Facebook, 5 shkurt 2022

Regjisorët e plandemisë Covid-19, përmes frikës me masa shtrënguese: maskë – distancim – dezinfektim, karantinim, vaksinim me detyrim, Green Pass në hyrje – dalje për udhëtim dhe jo vetëm, globin e kanë shndërruar në një “burg pa mure”, ndërsa shtetet në “qeli të diskriminimit”. Ky burg pa mure tek njerëzit ka krijuar edhe një burg të mendjes!

Prandaj, njerëzit që ju thonë të vërtetën duan t’ju çlirojnë nga një burg i tillë. Sepse ata as nuk e dinë se janë brenda këtyre grilave!

_____________ 

Suedia hapet sërish

HEQ POTHUAJSE TË GJITHA KUFIZIMET

Facebook 3 shkurt 2022

Norvegjia po lirohet shumë, Danimarka po heq pothuajse të gjitha kufizimet e koronës dhe tani një vend tjetër skandinav po ndjek shembullin e tyre. Qeveria suedeze dhe autoriteti shëndetësor Folkhälsomyndigheten vendosën të shfuqizojnë shumicën e masave kundër koronës më 9 shkurt.

 “Është koha për të rihapur Suedinë”, thotë kryeministrja Andersson në një prezentim para gazetarëve në Stokholm.

————-

Burimi

Schweden hebt fast alle Beschränkungen auf

https://www.n-tv.de/panorama/Schweden-hebt-fast-alle-Beschraenkungen-auf-article23102168.html

______________________

PROF.DR.BHAKDI: KY VAKSINIM ËSHTË NJË KRIM MONSTRUOZ!

https://pashtriku.org/prof-dr-bhakdi-ky-vaksinim-eshte-nje-krim-monstruoz/

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura