PROF.DR.BHAKDI: KY VAKSINIM ËSHTË NJË KRIM MONSTRUOZ!

Jo vaksinim me detyrim! Zgjimi është shpëtimi!

PROF.DR.BHAKDI: KY VAKSINIM ËSHTË NJË KRIM MONSTRUOZ!

Nga Sheradin Berisha, Facebook 5 shkurt 2023

Pse vaksinimi kundër Covid shkakton kolaps të sistemit imunitar dhe shpërthim të kancerit, sipas mikrobilogut Prof. Bhakdi?!

Vaksinimet kundër Covid-19, thekson Prof. Dr. Sucharit Bhakdi, nuk janë të nevojshëm dhe as efektiv. Në fakt, ato janë jashtëzakonisht të rrezikshme. Njerëz të panumërt mund të dënohen me vdekje prej tyre brenda disa muajve dhe viteve të ardhshme.

Ai i bën thirrje çdo individi të kuptojë: Kjo që po ndodh aktualisht është një krim monstruoz. Ndërkohë, patologë dhe juristë bëjnë thirrje për hetimin e një fenomeni që është bërë i njohur si “turbo kanceri”.

Mjeku i përgjithshëm i orientuar drejt natyrës Dr. Axel Bolland ka kohë që merret me pacientë të dëmtuar nga vaksina. Tek njerëzit e vaksinuar kundër Covid-19, ai vëren një “çekuilibër në sistemin imunitar” edhe nëse ndihen absolutisht të shëndetshëm dhe të padëmtuar. Analizat përkatëse të gjakut, të cilat analizojnë D-dimerët, trombocitet, limfocitet, vlerat e mëlçisë dhe parametra të tjerë, e bëjnë të qartë se “diçka nuk është në rregull.”

Një laborator të cilit ai i prezantoi rezultatet nga persona të vaksinuar kundër Covid bëri pyetje në lidhje me shkaqet e mundshme dhe renditi opsionet e ardhshme në fjalë:

⏩infeksionet virale

⏩Infeksioni HIV

⏩terapi imunosupresive

⏩mungesës së imunitetit

⏩radioterapi

⏩tumoret malinje

⏩limfomat

Dr Elmar Becker, një anëtar i Avokatëve për Iluminim, shpiku termin “kanceri turbo” bazuar në informacionin e mjekëve që vëzhguan rritje të përshpejtuar jashtëzakonisht të tumorit te pacientët me kancer pas vaksinimit të tyre kundër Covid 19.

Në një projekt të mbështetur nga universiteti, dukuria duhet të hetohet dhe të ekzaminohet nëse lidhet me vaksinimin në fjalë dhe ndoshta edhe me imunosupresionin. Becker u bën thirrje gjithashtu “institucioneve” për mbështetje. Mosveprimi i shtetit në këtë çështje është i papranueshëm për të.

Specialistja e patologjisë, Dr. Ute Krueger. Prej disa muajsh ajo ka gjetur gjithnjë e më shumë tumore te pacientët më të rinj. Përveç kësaj, tumoret janë të ndryshuar në strukturën e tyre histologjike, më të mëdha dhe më agresive se zakonisht. Ajo dhe u bëri thirrje të gjithë mjekëve gjinekologë dhe patologë, që të mos humbasin asnjë kohë se rritja e tumorit në kancerin e gjirit që stimulohet ose nxitet nga vaksinimi kundër Covid-19 duhet të kontrollohet menjëherë.  (***)

———-

Burimi:

Prof. Bhakdi: Warum Covid-Impfung Kollaps des Immunsystems und Krebs-Explosion bewirkt

_____________

HYRJA NË KOSOVË ME TRI DOZA! PËR QEVERINË TË PAVAKSINUARIT NUK EKZISTOJNË!

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura