BUZËQESHJA E PRONTOMAFISË ME RUGOVIANËT!

Pashtriku, 17 shkurt 2020:
“Aftësia për të buzëqeshur pas humbjes është fitorja përfundimtare”, ka thënë shkrimtari holandez, Bertus Aafjes (1914 – 1993)
***
Ndërsa “një ditë e kaluar pa buzëqeshje është një ditë e humbur.” – thotë aktori i shquar, Charli Chaplin (1889 – 1977).

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura