GOGOLI “OMICRON” EDHE TRI DOZA I DON!

Zgjimi është shpëtimi, ta dini!

GOGOLI “OMICRON” EDHE TRI DOZA I DON!

Nga Sheradin Berisha, Facebook 10.12.2021 – Pashtriku 13.01.2023

OBSH përhap frikë kur thotë se “OMICRON” e ka burimin në Afrikën e jugut, ndërkohë që atje jeta zhvillohet e qetë!

Kliko e shiko këtu 👇👇👇

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10219893476023704&id=1125324528

***

Variant i ri omicron është një film i ri, si shfaqje me skenar të Hollivudit, dhe si i tillë është një mashtrim i plotë, thotë gazetari i shquar amerikan, Brian Shilhavy.

Më gjerësisht lexo këtu 👇👇👇

https://www.facebook.com/1125324528/posts/10219896877668743/

***

Përkundër këtij filmi mediatik e politik, ku Omicroni është shndërruar në GOGOL Plandemik, në një konferencë për shtyp, Shefi i “BioNTech”, Uğur Şahin, duke komentuar variantin e ri OMICRON, kërkon një raund të ri të vaksinimit!

Sipas “të dhënave” të tij, Şahin mendon se do të kërkohet një vaksinim krejtësisht i ri për variantin OMICRON, pra një vaksinim me 3 DOZA të reja njëra pas tjetrës!

E kuptoni kah po shkojmë! Prandaj këtë maskaradë duhet t’a ndalojmë!

Zgjimi është shpëtimi! Pikë!

________

Dëshmi:

Shefi i BioNTech: Vaksina e ardhshme për variantin Omicron “duhet të jetë një vaksinë me 3 doza”.

BioNTech CEO: Upcoming vaccine for the Omicron variant “should be a 3-dose vaccine.”

Kliko e shiko videon 👇👇👇

https://www.facebook.com/watch/?v=588681975726557

***

Omicron Variant: BioNTech CEO Ugur Sahin Says Vaccine for New COVID-19 Variant Should Be A 3-Dose Vaccine

Kliko e lexo këtu 👇👇👇

https://www.latestly.com/socially/world/omicron-variant-biontech-ceo-ugur-sahin-says-vaccine-for-new-covid-19-variant-should-be-a-3-dose-vaccine-3136017.html

_______________

“SAMITI PËR DEMOKRACINË” DHE RRËZIMI I URDHËRIT TË BIDENIT PËR VAKSINIMIN ME DETYRIM! 

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura