Hajnat e Fondeve 3% dhe Vendlindja thërret – Gani Hoxha flet me shifra dhe fakte (VIDEO)

Hajnat e Fondeve 3% dhe Vendlindja thërret – Gani Hoxha flet me shifra dhe fakte (VIDEO)

Rrëfimi i z. Gani Hoxha, i burgosur politik dhe kryetar shumëvjeçar i Fondit të Republikës së Kosovës në Zvicër, i njohur si Fondi i 3%.

Zoti Hoxha flet me shifra dhe fakte për aktivitetin e këtij institucioni të rëndësishëm shtetformues, për keqpërdorimet, për mosdhënien llogari për qindra miliona marka gjermane qe ishin mbledhur në Mërgim dhe në Kosovë me një mandat të qartë kushtetues.

Ndëgjojeni me vëmendje dhe bashkangjitjuni atyre pak idealistëve që, me vite kërkojnë zbardhjen e fondeve të luftës (Fondi i 3% dhe Fondi Vendlindja Thërret) dhe sidomos për shitjen nga Bujar Bukoshi e Isa Mustafa të Bankës Dardania, në kohën kur Kosova ishte e lirë, kishte Parlamentin dhe Qeverinë saj. (VOAL)

https://www.facebook.com/watch/?ref=external&v=567708094245342

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura