KAH PO SHKON REPUBLIKA E AHTISARIT?!

KAH PO SHKON REPUBLIKA E AHTISARIT?!

Nga Sheradin Berisha, FB 10 Nëntor 2023

Një vit më parë (më 10.11.2022) kam parashikuar se: “Veriu është bombë e kurdisur dhe eksplodon me planë të agjendave ndërkombëtare …” dhe kjo bombë ka pëlsitur më 24 shtator 2023 me sulmin e grupit kriminal të Vuçiqit, në krye me Radoiçiqin e listës serbe, në Banjë të Zveçanit! Dhe sot kemi mbi tavolinë imponimin e Zajednicës sipas agjendës ndërkombtare të Planit Franko – Gjermanë!

Në vijim ju ftojë të lexoni 👇👇👇

VERIU, VENDI I KRIZAVE TË RICIKLUAR DHE PLANI FRANKO – GJERMAN SI ZGJIDHJE!

Nga Sheradin Berisha, Facebook 10 nëntor 2022

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura