KËRCËNIMI I LULREKËS!

KËRCËNIMI I LULREKËS!

Nga Sheradin Berisha

Një vit më parë shërbëtorët e BIGfarmës dhe jo vetëm i kërcënonin mjekët me argim nga puna nëse nuk vaksinohen! Sot soji i lulerkës duhet të gjykohet dhe të dënohet për krim kundër njeriut!

***

Nga arkivi, më 19 Prill 2021

KËRCËNIMI I LULREKËS!

“Kush refuzon vaksinën, le ta dorëzojë mantilin e bardhë”, ka thënë kërcënueshëm Prof.Lul Raka!

Kush është ky “doktorrr” që i kërcënon mantelbardhët me largim nga puna?!

Të vaksinosh njeriun me detyrim është krim – pa dyshim!

T’i themi stop sot kësaj tiranie çmendurake, sepse  nesër bëhet vonë!

___ 

Dëshmi

EFEKTET ANËSORE TË VAKSINËS!

Flet zbuluesi i mRNA-së dhe fituesi i çmimit Nobel në shëndetësi, Dr.Robert Malone – për përbërjen e vaksinave dhe dëmet që i shkakton në trupin e njeriut! Fjalimi i tij është i përkthyer në gjuhën shqipe. Dëgjoni me kujdes 👇👇👇👇

https://www.facebook.com/sheradin.berisha/videos/1216194715581729

Total
0
Shares
2 comments
  1. Good day! Do you know if they make any plugins to help with Search Engine Optimization? I’m
    trying to get my blog to rank for some targeted keywords
    but I’m not seeing very good success. If you know of any please share.
    Thank you! You can read similar text here: Dobry sklep

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura