MASAT KRIMINALE TË QEVERISË DHE ALARMI I OBSH-së!!!!

Recombinant virus. Blue and red viruses on white background.

BIZNESI I FRIKËS!

Regjisorët e PLANdemisë më shumë se dy vjet, përmes politikës, mainstram medieve, OBSH’së, shefave të BIGfarmës dhe jo vetëm, me masa tiranike e vaksinim, krijuan frikë dhe u bën bilionerë me “Biznesin e Frikës”! (Nga arkivi im në FB, më 3 prill 2022)

Nga arkivi im në FB, më 5 prill 2021!

MASAT KRIMINALE TË QEVERISË KUNDËR JETËS SË QYTETARËVE!!!

Nga sheradin Berisha

Me këto masa që i vuri Qeveria e Kosovës në krye me Albin Kurtin, shkatërrohet jo vetëm shëndeti i njerëzve, por dhe ekonomia e tyre! Këto masa si të tilla janë antinjerëzore dhe kriminale! Për këto veprime, kryeministri Albin Kurti, dhe ministri i shëndetësisë, Arben Vitia si dhe gjithë shpura që qëndrojnë krahas dhe prapa tyre një ditë duhet të përgjigjen penalisht!

https://www.facebook.com/share/p/duVdEbCyFCbVam1M

***

Nga arkivi im në FB, më 6 prill 2022!

ALARMI I OBSH-së!!!!

Xhandari i shëndetësisë globale, Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH) ka dhënë alarmin: në Mumbai të Indisë është regjistruar varianti “XE” i Covid19. Thuhet se ky variant është një hibrid i BA.1 dhe BA.2 të Omicronit! Si është e mundur që BA-1dhe BA-2 ende pa u “përhap” mirë paska krijuar mutacionit “XE”?! Ky është manipulimi i radhës!

Te zgjimi është shpëtimi 🤝

https://www.facebook.com/sheradin.berisha/posts/10220418235582365

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura