MASHTRIMIT PO I VJEN FUNDI!

Corona virus disease COVID-19 medical web banner with SARS-CoV-2 virus molecule and text on a white background. Horizontal vector illustration

MASHTRIMIT PO I VJEN FUNDI!
Spanja kërkon që kjo PLANdemi të marrë statusin e një GRIPI…
Qeveria spanjolle nuk dëshiron më ta monitorojë Koronën si një pandemi, por si grip të zakonshëm🤝🥂 
***
https://www.youtube.com/watch?v=w_-AWsVYaz4

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura