NDJESIA E TË QENIT I ROBËRUAR NË PALESTINË! (VIDEO)

Ndjesia e të qenit i robëruar!

“Izraeli do që ne të ikim por nuk do t’i bindemi”, palestinezi flet për A2CNN nga Jeruzalemi

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura