NGA MAJI 2014 TË GJITHA BEBET E BASHKIMIT EUROPIAN ME MIKROҪIP!

Pashtriku.org, 25. 01. 2014 – Të gjitha bebet e Bashkimit Europian që do të lindin nga muaji maj i vitit 2014, do t’u vendoset nga një çip nën lëkurë, dhe kjo do të jetë e detyruar, – kështu raporton portali “The Truth”. Ky lajm do t’u njoftohet të gjitha klinikave publike në Europë. Sipas këtij portali, ky lloj mikroçipi do të kontribuojë për të ditur numrin e saktë të lindjeve si dhe për ndonjë hetim të mundshëm. Çipi do të pajiset me një bateri, e cila vendoset vetëm në klinikë, një herë në dy vjet, dhe do të lidhet me një satelit, që do t’i monitorojë. Vënia e çipeve të tillë do të bëhet vetëm për të lindurit pas muaji maj të vitit 2014’të, por me një datë të konfirmuar më parë, shkruan “The Truth”.

* * *

A po vjen vërtet epoka e mikroçipit?!
Në vijim ju ftojë të shikoni këto videomateriale:
DAVID ICKE: BE & AGJENDA PËR NJERËZIT E MIKROҪIPIT
DAVID ICKE – THE E.U. & THE AGENDA TO MICROCHIP PEOPLE

David Icke – Say No To The Microchip (The Jewel For Complete Population Control)

—————————————————-

(Përgatiti kryeredaktori i pashtriku.org, sh.b)

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura
Read More

IN MEMORIAM

NJË NËNË QË IA DHA ATDHEUT NJË DËSHMOR TË KOMBIT Shkruan: Prof.dr.Nusret Pllana IN MEMORIAM NJË NËNË QË…