NGA MAJI 2014 TË GJITHA BEBET E BASHKIMIT EUROPIAN ME MIKROҪIP!

Pashtriku.org, 25. 01. 2014 – Të gjitha bebet e Bashkimit Europian që do të lindin nga muaji maj i vitit 2014, do t’u vendoset nga një çip nën lëkurë, dhe kjo do të jetë e detyruar, – kështu raporton portali “The Truth”. Ky lajm do t’u njoftohet të gjitha klinikave publike në Europë. Sipas këtij portali, ky lloj mikroçipi do të kontribuojë për të ditur numrin e saktë të lindjeve si dhe për ndonjë hetim të mundshëm. Çipi do të pajiset me një bateri, e cila vendoset vetëm në klinikë, një herë në dy vjet, dhe do të lidhet me një satelit, që do t’i monitorojë. Vënia e çipeve të tillë do të bëhet vetëm për të lindurit pas muaji maj të vitit 2014’të, por me një datë të konfirmuar më parë, shkruan “The Truth”.

* * *

A po vjen vërtet epoka e mikroçipit?!
Në vijim ju ftojë të shikoni këto videomateriale:
DAVID ICKE: BE & AGJENDA PËR NJERËZIT E MIKROҪIPIT
DAVID ICKE – THE E.U. & THE AGENDA TO MICROCHIP PEOPLE

David Icke – Say No To The Microchip (The Jewel For Complete Population Control)

—————————————————-

(Përgatiti kryeredaktori i pashtriku.org, sh.b)

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Postime të Lidhura