NJË HISTORI QË NUK E KEMI MËSUAR NË SHKOLLË!

NJË HISTORI QË NUK E KEMI MËSUAR NË SHKOLLË!

Flet studiuesi i shquar Alfred Cako, në emisionin “Okult” me temën: “përfitimet nga luftërat…”

Ndani 60 minuta kohë 👇👇👇

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura