NJË PARALAJMËRIM I “MESISË” NË “SKUPIN E SIGURISË”!

NJË PARALAJMËRIM I “MESISË” NË “SKUPIN E SIGURISË”!

Nga Sheradin Berisha, Facebook 20 shkurt 2022

Mynih, 19 shkurt 2022: në foto burrat e (de)maskuar të politikës që i shërbejnë farmaceutikës.

Kujdes!

Financuesi i bioteknologjisë dhe farmaceutikës, Bill Gates në “skupin e sigurisë” paralajmëron sikur të ishte “Mesi” një PLANdemi shumë më të rrezikshme se kjo që po e përjetojmë sot!

Pas çdo qetësie fshihet një shtrëngatë e re! Për njerëzimin të zezëditët s’kanë përfunduar, ato sapo kanë filluar e planifikuar me një ritëm tjetër të shtuar!

Mos thoni nuk e kemi ditur!

Te zgjimi është bashkimi dhe shpëtimi! 🤝💪

***

Fati ynë është në duart tona!

NE JEMI NJË (WE ARE ONE)! 👇👇👇

https://www.facebook.com/1125324528/posts/10219966477528696/

___________

SHTOJCË

BESIMI QË NA BËNË TË QESHEMI 🤣

Presidentja e Komisonit Europian, Ursula Von der Leyen thotë:

1. Kini besim te autoritetet shëndetësore

– Olio dhe Stelio ja plasin të qeshurit 🤣🤣

2. Kini besimi te Organizata Botërore e Shëndetësisë!

– Olio dhe Stelio shtojnë të qeshurit 🤣🤣🤣🤣

3. Kini besim te arsyeja e shëndosh dhe kujdesi i gazetarëve në mediat cilësore …

– Olio dhe Stelio qeshin pa kufi 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10223033127431308&id=1073738325&m_entstream_source=permalink

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura