NJË VDEKJE E PAPRITUR!

NJË VDEKJE E PAPRITUR!

Nga Sheradin Berisha, FB 12.12.2022 – Pashtriku 13. 01. 2023

Më 29 nëntor 2022 në Ekuador një vajzë 28 vjeçare me emrin Betsy Diana Jaramillo Ramirez. ka ndërruar jetë teksa po ushtronte në palestër. Ka pësuar një atak në zemër.

Betsy u kap nga kamera e vëzhgimit duke bërë squats dhe duke mbajtur një shtangë në duar, më pas papritmas ndalet dhe bie me fytyrë përtokë, raporton New York Post.

***

🇪🇨 Një grua 28-vjeçare, e identifikuar si Betsy Dayana Jaramillo Ramírez, pësoi një vdekje të papritur teksa po ushtrohej në një palestër në #SantaRosa, #Ekuador.

***

🇪🇨 Una mujer de 28 años de edad, identificada como Betsy Dayana Jaramillo Ramírez, sufrió una muerte súbita mientras se encontraba realizando ejercicio en un gimnasio en #SantaRosa, #Ecuador.

Klikoni këtu shikoni videon 👇👇👇

https://twitter.com/MexicoPost/status/1600384620578557955?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1600384620578557955%7Ctwgr%5E60e197f0e9fb0bbe6190c82da4b7d5c11328670f%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fslobodnadalmacija.hr%2Fvijesti%2Fsvijet%2Fmlada-zena-preminula-je-dok-je-vjezbala-u-teretani-kamera-ju-je-snimila-kada-se-samo-srusila-dok-je-radila-cucnjeve-imala-je-28-godina-1247506

__________________

Te zgjimi është shpëtimi

PLANDEMIA NUK KA PËRFUNDUAR …

Sheradin Berisha, FB 11.12.2022 – Pashtriku 13. 01. 2023

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura