PLANDEMIA NUK KA PËRFUNDUAR …

Te zgjimi është shpëtimi

PLANDEMIA NUK KA PËRFUNDUAR …

Sheradin Berisha, FB 11.12.2022 – Pashtriku 13. 01. 2023

Që ta dini …

PLANdemia ende s’ka përfunduar! Në vitin 2023 mund të vijë i ricikluar në një masë më të avansuar njerëzimin për ta nënshtruar! Zgjimi është shpëtimi!

***

Një vit më parë (më 11 dhjetor 2021) kam shkruar:

Bartësit e PLANdemisë me gogolin Omicron po përpiqen të krijojnë frikë e panik, me idenë se frika dhe panika i mposht njerëzit! Kush e mposht frikën? Zgjimi!

_______________ 

Zgjimi është shpëtimi, ta dini!

GOGOLI “OMICRON” EDHE TRI DOZA I DON!

Nga Sheradin Berisha, Facebook 10.12.2021 – Pashtriku 13.01.2023

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura