NJOFTIM: TË SHTUNËN NË PRIZREN MBAHET MBLEDHJA E DYTË E “PËRKUJDESJES SHQIPTARE”

Pashtriku.org, 10. 09. 2016: Të shtunën, më 10 shtator 2016 në Prizren mbahet Mbledhja e Dytë e “PËRKUJDESJES SHQIPTARE”. Mbledhja organizohet në ambientet e Hotel ‘ALVIDA’: Rruga – Mbreti PIRRO, nr.40, Lagjja “TABAKHANE” – Prizren, dhe fillon në ora 12:00.
Në emër të Grupit Nismëtar të ‘PSH’, për detaje tjera mund të informoheni nga:
– Gjokë Dabaj, Durrës, gj.dabaj@yahoo.com, +355692567880 dhe
– Bejtush Isufi, Prishtinë, bejtush.isufi@gamil.com dhe mobili +377 44132 058.
/Editori i pashtriku.org, sh.b/

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Postime të Lidhura