NJOFTIM: TË SHTUNËN NË PRIZREN MBAHET MBLEDHJA E DYTË E “PËRKUJDESJES SHQIPTARE”

Pashtriku.org, 10. 09. 2016: Të shtunën, më 10 shtator 2016 në Prizren mbahet Mbledhja e Dytë e “PËRKUJDESJES SHQIPTARE”. Mbledhja organizohet në ambientet e Hotel ‘ALVIDA’: Rruga – Mbreti PIRRO, nr.40, Lagjja “TABAKHANE” – Prizren, dhe fillon në ora 12:00.
Në emër të Grupit Nismëtar të ‘PSH’, për detaje tjera mund të informoheni nga:
– Gjokë Dabaj, Durrës, [email protected], +355692567880 dhe
– Bejtush Isufi, Prishtinë, [email protected] dhe mobili +377 44132 058.
/Editori i pashtriku.org, sh.b/

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura