PA FRIKË T’I THEMI NDALË EDI RAMËS!

PA FRIKË TI THEMI NDALË EDI RAMËS!

Sheradin Berisha, FB, 6 nëntor 2021

Kur një shoqëri e duron një padrejtësi të tjera padrejtësi i shtohen! Pse? Sepse durimi shndërrohet në nënshtrim!

Ky paralajmërim i mjekërr cjapit të Surrelit s’ka të bëjë fare me ruajtje të shëndetit, e aq më pak me demokraci, por ka të bëjë me nënshtrimin e shqiptarëve për hesap të kabalëve globalë!

Të zgjohemi sot t’i themi ndalë këtij kabali lokalë!

#JoVaksinimMeDetyrimPërNënshtrim!

***

FB, 6 nëntor 2021

Njerëz nëse edhe sot, pas gjithë kësaj drame që po përjetojmë, nuk e kuptojmë kah po shkojmë, ta dini që shumë shpejtë keq do të përfundojmë! E keqja shtohet nëse ajo nuk ndalohet! Ta ndalim sot, nesër bëhet vonë! ZGJOHU!

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura