PLANDEMIA E PAPËRFUNDUAR!

PLANDEMIA E PAPËRFUNDUAR!

Nga Sheradin Berisha, Facebook 27 mars 2022

Dy vjet më parë (më 27.03.2020) kur mori përmasa kjo Plandemi histerike, në FB kam shkruar:

“Në politik prapaskena është më vendimarrëse se skena! Po të mos ishte sekreti vështirë do të bindej mileti! Prandaj plandemia e përkryer larg syrit tonë, sot shfaqet si COVID-19! 🤝”

Tani shtrohet pyetja:

– A ka përfunduar kjo Plandemi e sajuar në prapaskenë?

– Jo, nuk ka përfunduar!

– Pse?

– Sepse Regjisorët e PLANdemisë këtë planë akoma nuk e kanë finalizuar!

Zëdhënësit e kësaj plandemie, tashmë kanë paralajmëruar se variantet e reja të “virusit” mund ta rikthejnë në vjeshtë gjendjen e masave izoluese, por kjo situatë mund të krijohet edhe më herët, në verë!

Prandaj njerëzit duhet të zgjohen nga kjo gjendje letargjike, për të sfiduar tiraninë plandemike!

————-  

Shtojcë

“VIRUSI KORONA” SI ALARM I POLITIKËS DHE SINDROM I FRIKËS!

Nga Sheradin Berisha, Facebook 26 mars 2022

https://pashtriku.org/virusi-korona-si-alarm-i-politikes-dhe-sindrom-i-frikes/

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura