PLANDEMIA SI KRIM, PA DYSHIM!

PLANDEMIA SI KRIM, PA DYSHIM!

Realisht njeriu nuk çmohet shumë për atë që di, por për atë çka bën me dijen e tij!

Nga Sheradin Berisha, Facebook 21.01.2022

Një vit më parë kam shkruar për ata që nuk ishin zgjuar:

“Në këtë kohë plandemie s’ka mbetur asgjë njerëzore pa u cënuar – për tu zgjuar! Mos harroni se edhe miza ndihet e “lirë” në prapanicën e Kalit!”

FB, 21.01.2022

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10220114135060042&id=1125324528

***

“Të vaksinuar me 2-3 doza, plus testim, maskim dhe distancim social! Çka janë këto? Masa që shkatërrojnë shëndetin dhe cënojnë dinjitetin njerëzor! Për më tepër janë masa banale dhe në vetvete kriminale! 🚨🤝”

FB, 21.01.2022

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10220113946575330&id=1125324528

Te zgjimi është shpëtimi 🤝

***

„Miliarderët e PLANdemisë si financues të farmacisë janë për reduktim të popullsisë, ndërsa me testim, izolim e shtërngim na imponohet vaksinimi me detyrim gjoja për shpëtim! Për mendimin tim ky është një krim!“

FB, 20.01,2022

___________

Në Davos të Zvicrës gazetarët e sfidojnë, Shefin Ekzekutiv të BIGfarmës „Pfizer“, Albert Bourla

ZOTI BOURLA PSE VAKSINA KUNDËR COVID-19 NUK MBRON NGA RIINFEKTIMI? KE BËRË MILIONA NË KURRIZ TË NJERËZVE! A JE I SHQETËSUAR PËR MIOKARDITIN, PËR TË RINJTË QË VDESIN ÇDO DITË NGA INFARKTI NË ZEMËR? (VIDEO)

Nga Sheradin Berisha, Pashtriku 19 Janar 2023

_______

PLANDEMIA EVENTI 201 “COVID-19” DHE PLANDEMIA – INFEKTIMI KATASTRIFIK “SEERS 2025” (VIDEO DËSHMI)

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura