POLITIKANËT INJORANTË!

POLITIKANËT INJORANTË!

Nga Sheradin Berisha

Me pakon e Ahtisarit u betonuan 10 komuna etnike serbe dhe 44 kisha e manastire si zona të veçanta eksterritoriale, të cilat e cënojnë sovranitetin e brendshëm, ndërsa politikanët injorantë atëkohë krenoheshin me buzëqeshje duke thënë se Serbisë ia bëmë 8 me 2…

***

Nga arkivi im

Grupi i papërgjegjshëm negociator i Kosovës

OFERTA „HISTORIKE“ E GRUPIT TË UNITETIT – PËR FORMIMIN E KOMUNAVE TË REJA ETNIKE SERBE!

Nga Sheradin Berisha

Kliko e lexo 👇👇👇

https://pashtriku.beepworld.de/akishatharta.htm

***

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura